Zapraszamy do świata Ease Atelier. Wyobraź sobie sobotni poranek, słońce wdzierające się przez okna, za chwilę napijesz się aromatycznej kawy. W tle płyną przyjemne dźwięki z radia. Czujesz, że to będzie dobry dzień. Czy może być jeszcze przyjemniej? Czuj się pięknie i wyjątkowo we własnym domu. Celebruj każdy dzień.  Odkryj niezwykle barwną gamę odzieży domowej. Zapomnij o nudnych koszulkach, szarym dresie czy niewygodnym szlafroku. Poznaj nasze piękne, wygodne i pełne koloru produkty. Nadaj niepowtarzalnego uroku swojej codzienności i czerp z niej przyjemność. Wyjątkowy dzień zaczyna się od Ciebie. 

Dlaczego EASE ATELIER?

Nasza kolekcja to przede wszystkim synonim wygody, spokoju, lekkości. Przygotowana przez kobiety dla kobiet. Cenimy kobiecość, czar i charyzmę kobiet. Podkreślamy piękno, wyjątkowość i zmysłowość. Bawimy kolorem, zaskakujemy detalami. Tworzymy w naszym atelier w Wielkopolsce.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji. Wybierz ulubiony wzór i dopasuj zestaw do swoich potrzeb. Zespół Ease Atelier dba o każdy szczegół od projektu przez produkcję aż po zapakowanie i nadanie paczki do Ciebie. Szyjemy we własnej pracowni dzięki czemu produkt, który otrzymujesz charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Stosowane przez nas wykończenia to nie tylko sprawa walorów estetycznych ale przede wszystkim gwarancja trwałości wyrobu. O intensywne, głębokie kolory dba zaprzyjaźniona drukarnia tkanin. Dzianiny, z których korzystamy przy produkcji naszych wyrobów pochodzą od polskiego producenta. Filozofia less waste jest nam bliska dlatego podczas produkcji staramy się wykorzystać każdy centymetr tkanin, aby minimalizować powstawanie odpadów.

W jaki sposób nam się udaje? Zaprojektowaliśmy szereg drobnych akcesoriów, które uzupełniają nasz naszą kolekcję, a przy tym pomagają nam wykorzystać mniejsze powierzchnie tkanin, które zostają po procesie krojenia głównych produktów. Swoje produkty pakujemy w papier po druku sublimacyjnym. Każdy nasz produkt opatrzony jest wyjątkową wszywką, mamy nadzieję, że będzie dla Ciebie miłą niespodzianką. Czy wiesz, że wybierając produkty Ease Atelier wspierasz działanie lokalnych producentów? Za naszymi projektami stoi zespół pracowni ale również podwykonawcy akcesoriów do produkcji, pakowania i wysyłki, informatycy, fotograf i wiele innych osób. Dziękujemy! Zaglądaj do nas częściej, nieustannie rozwijamy naszą ofertę. 

Marka Ease Atelier to koncepcja Pracowni projektowej MYOU. Chcesz się z nami skontaktować? Wykorzystaj formularz zgłoszeniowy lub napisz e-maila.